Drodzy rodzice,  kochane dzieci 😊Przed nami tydzień Wielkanocnych przygotowań świątecznych. Rozmawiajcie wspólnie o tradycjach i zwyczajach związanych ze Świętami Wielkanocnymi, o potrawach przygotowywanych z tej okazji.W związku z tym prosimy o wykonanie przez 6- latków i 5- latków kart pracy z książki o temacie “Wielkanoc” oraz kolorowanek i kart pracy w tematyce świątecznej, które otrzymaliście razem z książkami. Dzieci młodsze wykonują kserowane karty pracy w tematyce świątecznej. Karty mogą być kolorowane kredkami, wyklejone plasteliną lub kulkami z bibuły. Macie na to czas cały tydzień.Prosimy o podzielenie się z nami efektami waszej pracy, przesyłając nam zdjęcia.Obserwujcie jak rośnie i dbajcie o rzeżuszkę, którą otrzymaliście.

Życzymy miłej pracy 😊

Oczywiście nie zapominajmy o odrobinie ruchu tańczcie razem z króliczkami 😃😄

Drogie dzieci obejrzyjcie film edukacyjny o Wielkanocy ☺️☺️

Gdy już odrobicie zadania w książkach to propanujemy trochę ruchu 🏃🧎‍♀️

https://www.facebook.com/watch/?v=912926412497773

By No Comment 2021/04/01