O nas

Jesteśmy przedszkolem niepublicznym, które realizuje program wychowania przedszkolnego tak samo jak przedszkola publiczne.
Posiadamy wpis do Ewidencji Placówek Oświatowych Gminy Libiąż

KREATYWNE PRZEDSZKOLE

Przedszkole jest nastawione na rozwój wielokierunkowej aktywności dziecka w przyjaznej, domowej atmosferze, w bezpiecznych warunkach. Zapewniamy dzieciom doświadczenia społeczne i edukacyjne na miarę ich zainteresowań, uzdolnień, możliwości i potrzeb.

Niepubliczne Przedszkole Dreptusie przy ul. Paderewskiego 6 w Libiążu (wieżowiec) rozpoczęło działalność 3 października 2011 roku. Jest placówką posiadającą nowoczesne sale dydaktyczne, łazienki i szatnie dostosowane do możliwości i potrzeb rozwojowych dzieci zgodnie z przyjętymi standardami. Zaplecze kuchenne oferuje posiłki dostarczane przez firmę cateringową, której dietetycy opracowują jadłospis dla naszych podopiecznych.

ZAANGAŻOWANYCH NAUCZYCIELI

ENERGICZNYCH PRZEDSZKOLAKÓW

MAŁYCH, ZADOWOLONYCH ABSOLWENTÓW

GRUPY WIEKOWE

Nasz zespół to zaangażowani, kreatywni i kochający swoją pracę specjaliści,
którzy zadbają o bezpieczeństwo i radość Twojego dziecka.

mgr Renata Kowalska
Dyrektorka