mgr Renata Kowalska
Dyrektorka
Nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, wydział pedagogiczny w zakresie nauczenia zintegrowanego, studia podyplomowe w zakresie zarządzania i kierowania placówkami oświatowo-wychowawczymi, kurs kwalifikacyjny z zakresu nauczania języka angielskiego w nauczaniu wczesnoszkolnym, socjoterapia i terapia pedagogiczna.
mgr Joanna Kozub
Nauczyciel
Nauczyciel kontraktowy, absolwentka Górnośląskiej Szkoły Pedagogicznej, wydział pedagogiczny w zakresie pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej, studia podyplomowe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
mgr Agnieszka Pusz
Nauczyciel
Nauczyciel kontraktowy, absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie, kierunek pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, edukacja wczesnoszkolna  i przedszkolna oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, kierunek pedagogika, edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z elementami terapii pedagogicznej.
Sabina Jamrozik
Pomoc nauczyciela
Absolwentka Technikum Włókienniczo – Odzieżowego w Sosnowcu. Od lat praktycznie związana z nauczaniem przedszkolnym.
Grażyna Mroczek
Woźna oddziałowa
Absolwentka Technikum Chemicznego dla pracujących przy Zakładach Chemicznych  "Organika - Azot" w Jaworznie.