W dniu 29 sierpnia 2019 /czwartek/ o godzinie 18.00. Zapraszamy na zebranie organizacyjne wszystkich rodziców

Mamy jedno miejsce wolne w przedszkolu na rok szkolny 2019/2020

21 czerwca (piątek po Bożym Ciele) przedszkole jest nieczynne

tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”top” link=”” linktarget=”_self” buttoncolor=”” button=”” title=”Zapraszamy do naszego przedszkola. Zapisy na rok szkolny 2019/2020. Przyjmujemy dzieci w wieku 2.5 do 6 lat. Realizujemy roczne przygotowanie przedszkolne. W każdą środę zajęcia adaptacyjne od 9.3 do 10.30.   ” description=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″][/tagline_box]

Wizyta pani Leśnik- prelekcja na temat zwierząt i roślin w lesie

Wieczornica z okazji 100 urodzin odzyskania Niepodległości

.

sdr

sdr

hdr

31 października nasze przedszkolaki wybrały się zapalić znicze pod pomnikiem Jana Pawła II

15 października w naszym przedszkolu odbyła się prelekcja pt. 'Dreptusiowe powietrze - czyste powietrze' .

PSZCZELARZE W NASZYM PRZEDSZKOLU

4 października odwiedziły nas pszczółki, dzieciaczki poznały życie pszczół w przyrodzie.

MAŁOPOLSKA W ZDROWEJ ATMOSFERZE

FUNDACJA MAM MARZENIE

Od 5 lat organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek, książek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów

ODDZIAŁÓW ONKOLOGICZNYCH.

Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Udział w naszej akcji mogą wziąć wszyscy: osoby prywatne, szkoły, przedszkola, firmy.

PAMIĘTAJMY O TYM ŻEBY BYŁY TO NOWE ZABAWKI, PONIEWAŻ TRAFIAJĄ ONE NA ODZIAŁY ONKOLOGICZNE.

WARSZTATY

4 października w naszym przedszkolu odbędą się warsztaty pt. 'Pszczoły nasi mali przyjaciele' ciekawy świat pszczół przedstawiony na żywo, dodatkowo sesja zdjęciowa z motywem pszczelarskim.

OCZYSZCZACZ POWIETRZA

Województwo małopolskie przygotowało dla naszego przedszkola nowoczesny oczyszczacz powietrza.

ZEBRANIE Z RODZICAMI!

Zapraszamy obecnych i przyszłych rodziców na zebranie organiacyjne, które odbędzie się dnia 30 sierpnia 2018 o godzinie 18.00.

WAŻNA INFORMACJA!

Informujemy, iż od września 2018 roku Niepubliczne Przedszkole 'Dreptusie' będzie czynne w godzinach 6.30 - 16.30

ZEBRANIE!

Zapraszamy obecnych i przyszłych rodziców na zebranie organiacyjne, które odbędzie się dnia 31 sierpnia 2017 o godzinie 18.00.

PRZERWA WAKACYJNA I REMONT

BAL KARNAWAŁOWY

Zapraszamy na bal karnawałowy w naszym przedszkolu, który odbędzie się 16 lutego 2017 roku o godzinie 10.00. Mile widziane przebrania :):)

Po rozważeniu ofert, które napłynęły do dnia 27.01.2017 roku do godz. 10:00, wybrana została oferta firmy Sekwencja Sp. z o.o. ul. Reymonta 38, 05-820 Piastów

ZAPRASZMY

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ofert na wykonanie usług doradczych o charakterze prorozwojowych określonym w przedmiocie zapytania ofertowego.

Proszę o zapoznanie się ze szczegółami w załączniku. Jeżeli będzie Państwo zainteresowani proszę o dostarczenie uzupełnionej dokumentacji do 27.01.2017 r. do godz. 10.00.

Zalacznik_1 zapytanie ofertowe

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 24 sierpnia (środa) o godzinie 17.30.

Dyżur naszego przedszkola w wakacje 2016

Informujemy, że dyżur w naszym przedszkolu będzie trwał od 24 lipca do 15 lipca oraz od 16 sierpnia do 31 sierpnia. W dniach od 18 licpa do 15 sierpnia przedszkole będzie nieczynne.

Wizytacja Kuratorium Oświaty

W czerwcu nasze przedszkole odwiedziły Panie z Kuratorium Oświaty. Zapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji.

RAPORT-Z-EWALUACJI-PROBLEMOWEJ

Nowe zajęcia w przedszkolu!!

W nowym roku szkolnym - 2015/2016 zapraszamy na nowe codzienne zajęcia! Są to : Logorytmika oraz Fitness dziecięcy. Zajęcia będą odbywać się codziennie i będą dopasowane odpowiednio do grup wiekowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!.

Scenariusz zajęć logorytmicznych Program zajęć logorytmicznych

Zebranie z rodzicami

W dniu 27.08.2015 o godzinie 18.00 odbędzie się zebranie z rodzicami dotyczące nowego roku szkolnego. Zapraszamy!.

Wakacyjna przerwa

Informujemy, że nasze przedszkole będzie nieczynne w dniach: 20.07.2015 -17.08.2015 ! Do zobaczenia w sierpniu.

Ogłaszamy zapisy do naszego przedszkola na rok szkolny 2015/2016. Realizujemy również roczne przygotowanie przedszkolne - 'zerówka'. Zapraszamy!

Zebranie z rodzicami

W dniu 04.03.2015 o godzinie 18.00 odbędzie się zebranie z rodzicami. Zapraszamy!.

11 listopada 2014

W dniu 11 listopada w naszym przedszkolu obchodzimy 96 rocznice odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny - Jesteśmy Polakami.

Bal Karnawałowy

Bal karnawałowy odbędzie się 31 stycznia 2014r. w piątek o godz. 9:30

Zapraszamy na Święto Babci i Dziadka

W poniedziałek 20 stycznia 2014r. zaprasza grupa II Motylki na godzinę 16:00. We wtorek 21 stycznia 2014r. zaprasza grupa I na godzinę 16:00.

Komputerowa ocena postawy ciała

W naszym przedszkolu odbędzie się KOMPUTEROWA OCENA POSTAWY CIAŁA - wykrywanie i pomiar skrzywień kręgosłupa i zaburzeń symetrii. Badanie odbędzie się 22 stycznia 2014r.od godziny 9:00

Terminowe rozliczenie wpłat za posiłki

Rozliczenie posiłków do ostatniego dnia grudnia 2013 r. Uprzejmie prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.

Impreza Termin
1. Dzień chłopaka wrzesień